Zaključna ekskurzija v Benetke, 9. razred

Sobota, 13. 5. 2017

Devetošolci so o ekskurziji zapisali:

• Zelo lep in poučen izlet, predvsem vožnja s katamaronom je bila velika izkušnja. Benetke pa so same po sebi čudovite.
  • Benetke so mi bile zelo všeč, saj so lepo, predvsem pa zgodovinsko zanimivo mesto!
  • Izlet je bil zelo zanimiv in poučen, imeli smo se fajn.
  • Izlet mi je bil zelo všeč, saj smo se naučili veliko novega in videli dosti lepih stvari.
  • V Benetkah je bilo zelo lepo, saj je mesto na vodi. Vidiš lahko veliko znamenitosti, lahko pa si kupil tudi moransko steklo. Najbolj pa si bom zapomnil vožnjo s katamaranom.
  • Benetke so prečudovito mesto. Videli smo dosti zanimivosti in veliko izvedeli o njih.
  • Na potovanju do Benetk mi je bila najbolj zabavna vožnja s katamaranom, saj sem se z njim peljal prvič. V centru Benetk je bila zanimiva sama infrastruktura mesta ter razburljive “vodne ulice”.
  • Izlet v Benetke je bila neverjetna izkušnja. Mesti je lepo in njegova arhitektura prekrasna. Vreme nam je služilo in bila je dobra družba.
  • Benetke so prečudovito mesto na vodi. Večina stvari, ki sem jih videl je tako lepih, da se človeku zasvetijo oči ob pogledu na njih.
  • V Benetkah je bilo v redu, saj so nenadavno in zanimivo mesto, ki stoji na vodi. Poleg tega je bilo zanimivo na katamaranu, saj sem se prvič peljal z njim. Po vrhu vsega pa je bilo še lepo vreme! Najlepše je bilo na Markovem trgu.