Zaključna ekskurzija v Živalski vrt Ljubljana, 1. razred

DSC02328Prvi razredi smo se na prvi junijski dan odpeljali v naše glavno mesto. Po močni plohi in okusni malici iz nahrbtnika smo začeli sprehod po našem največjem in najlepšem živalskem vrtu. Po zelo zanimivem in poučnem vodenem ogledu smo šli v učilnico, kjer smo spoznali in pocrkljali zanimiva, a zelo različna si hišna ljubljenčka – hladno gibčno kačo in toplega puhastega mini kunca.

Nadaljevali smo z ogledom medvedov, volkov, opic, žiraf in drugih zanimivih živali ter se posladkali s sladoledom. Najboljše stvari se vedno prehitro končajo in napočil je čas za odhod. Pot domov je bila polna neverjetnih vtisov, izkušenj in doživetij. Pozno popoldne so nas pred šolo pričakali močna ploha in naši starši.

Utrinki

Maja Prodanovič