Projektni tim DDK je na naši šoli izvedel, delavnico na kateri smo z udeleženci osvežili znanje uporabe programa MS Word. Udeleženci so preko praktičnega dela urejali dokument. Pri tem so ponovili rabo pisave, urejali odstavke, vstavljali tabele, urejali sloge, vstavljali kazalo … Naučili so se, kako v dokument vstaviti glavo in nogo, naslovnico, simbole, slike … Hkrati smo jim na delavnici pokazali tudi t. i. ”trike” in ”bližnjice”, ki jim bodo v prihodnosti olajšali delo in rabo MS Worda. Delavnica je potekala v navezi z uporabo virtualnega učnega okolja MS Teams.

Glede na povratno informacijo udeležencev ugotavljamo, da je bila delavnica uspešna, saj so se vsi naučili nekaj novega, hkrati pa so osvežili svoje znanje uporabe programa. V prihodnje bomo omenjeno delavnico še časovno in vsebinsko razširili, saj so se tekom delavnice s strani udeležencev pojavljala dodatna vprašanja, na katera bomo “odgovorili” na bodočih srečanjih.