Zjutraj se zbudim in pozabim, da smo šli v šolo v naravi in mislim, da sem doma. Nato slišim Vivin glas in se zavedam kje sem. Oblečemo se in umijemo. Ko gremo na sprehod, najdemo žabo. Na zajtrku je bilo zelo dobro, saj je bila hrana odlična. Oblečemo se in gremo smučat.Šli smo na trak za vzpenjanje na hrib. Zelo sem napredovala. Nato smo šli na kosilo. Po kosilu nam je policaj razložil smučarska pravila. Hoteli smo iti na pohod, a je preveč deževalo, zato smo pripravili predstavo o smučarskih pravilih. Nato smo še malo počivali in šli na večerjo. Nato smo šli v sobo in pisali šolski dnevnik ter vadili za predstavo o smučarskih pravilih.

Nina, 5. a

Danes zjutraj sem se zbudila in si šla umit zobe. Kasneje je napočil čas za zajtrk. Po zajtrku smo imeli malo časa, da se pripravimo za na smučanje. Na smučanju je bilo zelo fajn, ker smo šli na trak. Po smučanju je sledilo kosilo, bilo je zelo okusno. Po kosilu smo se lahko igrali družabne igre, me smo igrale UNO. Kasneje je napočilo predavanje in po predavanju je bilo malo odmora. Po odmoru smo imeli večerjo in tako se je naš dan zaključil.

Lejla, 5. b