V tednu otvoritve 23. zimskih olimpijskih iger v Pjongčangu, Južna Koreja (9. – 25. 2. 2018), smo pripravili razstavo poimenovano “Olimpijske igre”.

Razstava, ki smo jo pripravili z učenci naše šole, govori o olimpijskih igrah, zgodovini olimpijskih iger, simbolih olimpijskih iger, slovenskih športnih barvah in ostalih zanimivostih…

Na razsvtavi smo na ogled postavili tudi priznanja naše šole na področju športa prejeta na dogodku Olimpijskega komiteja Slovenije “Slovenska bakla”, ki je  potekal 24.1.2018 v Mariboru. Na dogodku smo preljeli nagrade za:

• 1. najštevilčnejšo udeležbo na dogodku “Slovenska bakla”
  • 2. mesto za najboljšo fotografijo v fotografskem natečaju “Olimpijska bakla”
  • 3. najboljše šolsko športno društvo v Mariboru.

Vse nagrade je naša šola prejela na podelitvi na trgu Leona Štuklja, kjer je olimpijska bakla prišla v Maribor.

Vljudno vabljeni na razstavo!

Zapisala avtorica razstave: mag. Nina Kolenc z učenci šole